Zabezpečujeme výkup použitých sponkovačiek, starších zošívačiek, sponkovačiek na kartóny, kartonážnych zatváračov. Vykúpené sponkovacie zariadenie repasujeme a ponúkame k odkupu prostredníctvom bazáru sponkovačiek za veľmi výhodných cenových podmienok. K dispozícií so zľavou sú i predvádzacie sponkovačky a zošívačky alebo sponkovačky z našej požičovne.

Systém garantuje zákazníkom nízké náklady na obnovu strojového parku a taktiež sprístupňuje sponkovaciu techniku zákazníkom s minimálnym rozpočtom.

Ak nám chcete ponúknuť sponkovacie zariadenie k odpredaju, pošlite nám následujúce informácie o Vašej sponkovacej pištoli alebo kartonážnom zatvárači:

  • sériové číslo sponkovačky
  • typ sponkovačky
  • fotografiu sponkovačky
  • informáciu o funkčnosti

Keď si u nás kúpite repasovanú sponkovačku alebo zatvárač krabíc, poskytneme Vám minimálne 6 mesačnú záruku na celé sponkovacie zariadenie. Ku všetkým repasovaným sponkovačkám garantujeme i zaujímavé ceny spôn. Časť sponkovačiek z bazáru sú minimálne používané, pretože slúžili ako predvádzacie kusy na veľtrhoch alebo pri predvádzaní u zákazníkov. V našich bazárových sponkovačkách si určite vyberete správny typ pre Vás a preto sa o aktuálnej ponuke informujte na našich kontaktoch. Na použité sponkovacie pištole a zošívacie náradie je garantována minimálne dvojročná dostupnosť náhradných dielov.

Ponuku použitých zariadení MEZGER nájdete TU