Na kompletný sortiment sponkovačiek MEZGER poskytujeme záručný aj pozáručný servis vrátane dodávky originálnych náhradných dielov MEZGER. V prípade potreby poskytujeme servis priamo vo výrobe u zákazníka. Originálne diely sú zákadným predpokladom dlhodobého fungovania zošívačiek. Náhradné diely sú dostupné z centrálneho skladu alebo zo skladu distribútorov zošívačiek príp. sponkovačiek.

Zákazníci si môžu po dobu dodania náhradných dielov vypožičať náhradnú sponkovačku tak, aby nezostali bez náradia. Pri objednávaní dielov nám nezapomnezabudnite vždy oznámiť sériové číslo strojčeka, typ strojčeka a spony, ktoré používate.

Pre svoje zariadenia si môžu zákazníci objednať zadarmo kusovníky náhradných dielov, podľa ktorých môžu diely vytipovať a objednať.

Väčšinu dielov pre sponkovačky O kroužky, úderníky, nákovy, pružiny do zásobníkov, riadiace prvky, čeľuste máme vždy skladom.

V rámci dodávok náhradných dielov Vám môžeme poskytnúť i originálne mazivá pre Vašu údržbu tak, aby sponkovačky podávali maximálny výkon počas celej svojej životnosti.

Je dôležité vedieť, že použitie originálnych dielov je dôležité na dlhodobý chod sponkovačky. Obzvlášť gumové O krúžky a pružiny , ktorým venujeme extrémnu pozornosť a necháváme ich vyrábať z moderných trvanlivých materiálov majú násobnú životnosť oproti obyčajným krúžkom a pružinám pre nenáročné aplikácie (napr. statické tesnenia, tlmenia, a pod.)

Lokálny servis na sponkovačky MEZGER je pilierom úspechu, na ktorom staviame spokojnosť zákazníkov.