Sme pripravení Vám poradiť pri nasadení sponkovacej techniky do Vašej výroby, pri výbere vhodných spôn. Poradenstvo poskytujeme ako telefonicky, tak aj priamo u Vás vo výrobe. Súčasťou poradenstva je i návrh konštrukcie našich zariadení prispôsobený Vašej aplikácií.

V rámci poradenskej činnosti je možné zabezpečovať i testovacie zatvárače krabíc a testovacie šitie na Vašich produktoch.
Široké portfólium sponkovačiek a spôn umožňuje flexibilne zareágovať na požiadavky našich zákazníkov z priemyslu nábytkárskeho, automobilového, ale i čalúnických a baliacich firiem.

Zariadenie MEZGER predvádzáme i u zákazníkov.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Otázka: Mám sponkovačku a neviem, či je to MEZGER ?
Odpoveď: Pošlete nám fotografiu sponkovačky na náš email a rozmery spony. Radi sa pokusíme sponkovačku identifikovať.

Otázka: Potrebujem sponky do sponkovačky a neviem, aký typ sponky mám požadovať?
Odpoveď: Je nutné premerať hlavu a zásobník sponkovačky. Odporúčame, aby ste nám sponkovačku poslali na našu adresu a my Vám ju premeriame a odporučíme, aký typ spony potrebujete. V prípade záujmu spracujeme i ponuku na vhodné sponky do sponkovačky.

Otázka: Servisujete zariadenie, i keď sme ho nekúpili priamo u Vás ?
Odpoveď: Ano servisujeme s výnimkou bezplatných záručných opráv. Bezplatné opravy a bezplatné diely v rámci záruky zaisťuje priamo predajca. Pozor u niektorých predajcov môže cena výmeny dielov presiahnuť jeho hodnotu, i keď ju získate v rámci záruky bezplatne !

Otázka: Ako rozpoznám originálne spony MEZGER ?
Odpoveď: Prvú zbežnú kontrolu môžete vykonať, ak je balenie totožné s balením uvedeným na našich stránkach v rubrike spony. Všetky kartóny i krabičky majú logo MEZGER v modrej farbe. Kartóny sú označené čiarovým kódom a popisom obsahu. Nepoužívame k baleniu samolepiace etikety, pretože potlače sú priamo na kartóne. Ďalej môžete prekontrolovať posuvným meračom rozmery a drôt spony ,či zodpovedá našim špecifikáciam. Ďalšie posúdenie už zvládne iba odborník, preto nám môžete spony poslať k posúdeniu.

Otázka: Používam neoriginálne spony, čo se môže stať ?
Odpoveď: Okrem toho, že môžete porušiť záručné podmienky, môžete si i poškodiť sponkovačku (zlomenie čeľustí, vybíjanie strojčeka pri príliš tvrdom drôte alebo lepení) alebo nesprávne zosponkovať produkt (malá pevnosť drôtu) alebo môžete mať časté oneskorenia vďaka uviaznutiu spony v strojčeku. A to sú iba niektoré z najčastejších problémov.